0
Your Cart
No products in the cart.

Kurumsal Danışmanlık

Denge Sağlık Danışmanlık

Kurumsal Danışmanlık Paketi
1-3-6/Aylık Paketler

Kurumsal beslenme danışmanlığı uzun yıllardır pek çok şirkette kullanılan sağlıklı beslenme eğitim hizmetidir. Bu eğitim programı çalışanların ve yöneticilerin sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmasını hedefler. Şirkette beslenme uzmanı hizmeti ile özel eğitim programları ve seminerleri kapsar.

Sağlıklı beslenme yaşamın her alanında doğru seçimlere bağlıdır.  Kurumsal beslenme danışmanlığı çalışanların sağlıklı yaşamaları için önemli bir yatırımdır. Ceren Paksoy 10 yıllık mesleki birikiminin son 2 yılını bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetleri üzerinde yoğunlaştırırken, sağlıklı beslenme eğitim programlarının şirketlerde bir sosyal sorumluluk bilinci kapsamında yer alması konusunda önemli bir çaba harcamaktadır.

Çalışanlarınızın sürekli çabuk yoruluyor veya sürekli halsizlikten şikayet ediyor olması sağlıklı olmayan beslenme, vitamin-mineral eksikliği, gün içindeki dengesiz kan şekeri seviyesi veya aşırı kilo alımı olabilir. Bu sorunlar çalışanların sağlığını dolayısı ile performanslarını etkileyecektir. Başarıya giden çözüm; sağlıklı beslenme eğitim hizmetleriyle çalışanların sağlığını korumak ve verimliliğini arttırmaktır. Kurumsal beslenme danışmanlığı burada devreye girmektedir.

 

Şirkette kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetlerimiz başladığında;

✔️Beslenme uzmanı takibinde öneriler ile sağlıklı çalışanların oranı artmaya başlar

✔️Çalışanların hastalıklara bağlı işe gelmeme oranı düşer

✔️Kurumsal beslenme danışmanlığı çalışanların ve yöneticilerin verimliliğini yükseltir

✔️Sağlıklı beslenme ve başarılı diyet eğitimleri sağlık harcamalarında düşüş ve buna bağlı sigorta payı ve poliçe satın alma da avantaj yaratır

✔️Beslenme danışmanlığı ve özel diyet ile sağlıklı kilo kaybına bağlı işyeri kazaları azalabilir

✔️Spora yönelik motive edici öneriler ve özel beslenme danışmanlığı ile grup içi iletişim artar

✔️Şirkette başarı ve motivasyonu güçlendirir

Beslenme danışmanlığı çalışanların sağlıklı olmaları konusunda kritik bir rol oynamaktadır. Bu nedenle, şirketlerin kurumsal beslenme danışmanlığı ve sağlık eğitimi programlarına odaklanmaları gerekmektedir. 

Lot’s Professional & Expert Farmers

Provide Full Natural Goodness

Modern Agriculture Equipment

Organic and Fresh Harvest of Wheat

Denge Sağlık Danışmanlık

Aklınıza takılan sorular ve teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

(0501) 358 92 11

Bize Ulaşın!