0
Your Cart
No products in the cart.

Kurumsal

Denge Sağlık Danışmanlık

Hakkımızda

Denge Sağlık Danışmanlık, Denge Sağlıklı Beslenme ve Gıda Güvenliği Eğitim, Denetim, Danışmanlık Hizmetleri Şirketi bünyesinde faaliyet göstermekte olup, Ceren Paksoy tarafından Ekim 2022 yılında Ankara’da kurulmuştur. İnsan sağlığı ile doğrudan ilişkili olan gıda ve beslenme sektörüne hizmet veren firmamız, bireylerin ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda “Sağlıklı beslen, sağlıklı yaşa!” mottosuyla; eğitim, bireysel ve kurumsal danışmanlık, gıda üretim firmalarına teknik destek, toplu gıda tüketim alanlarında gıda güvenliği denetim, eğitim ve danışmanlık, ayrıca gelen talepler doğrultusunda kurumlara projelendirme de yapmaktadır. Gün geçtikçe artan sağlıklı beslenme ve gıda güvenliği alanındaki çalışmalarınızda yanınızda yer almaktan gurur duymaktadır.

Ceren Paksoy
Denge Sağlık Danışmanlık | Kurucu, Genel Müdür

Misyonumuz

Denge Sağlık olarak tüm dünyaya daha kaliteli bir yaşam için sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanma yolunda bir rehberlik sunmayı ve aynı zamanda, gıda üreticilerine de güvenilir ve sağlıklı gıda üretimi aşamasında alanında uzman kişi ve kurumlarla birlikte teknik destek sağlamayı misyon edindik. Günümüzde sağlıklı gıdaya ulaşma ihtiyacı hiç olmadığı kadar büyük bir şekilde hayatımızın parçası olmuş durumda. Denge Sağlık, size ihtiyacınız olan her şeyi aradığınız güvenli uzmanlık altında sunacak.

Vizyonumuz

Sektörel değişimleri güncel olarak takip ederek, gerekli insan, altyapı ve teknolojik yatırımları yapmak, müşteriye en yüksek kalitede ve en düşük maliyette, gizlilik politikası kuralları çerçevesinde hizmetlerini güvenilir olarak sunan referans bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

1.  Gizlilik ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalmak.
2.  Alanında uzman personelle çalışmak.
3.  Prosedürlerimize ve müşteri şartlarına uygun teknik donanım ve malzeme kullanmak.
4.  Müşteri odaklı bir yaklaşımla misyon, vizyon ve değerler doğrultusunda temel hedefimiz kalitemizi sürekli iyileştirmektir.

Değerlerimiz

1.  Etik çalışmak.
2.  Müşteri odaklı olmak.
3.  Öncü kuruluş olmak.